image alt
מי אנחנו - הסיפור שלנו
 
הכל התחיל בשנת 1986. קצת אחרי שמיקה אחותי הקטנה נולדה.
אמא שלי, לולי, הסתובבה בחנויות ולא מצאה לנו בגדים שהיא אהבה ולכן קנתה בדים והתחילה לתפור בעצמה. אימא הכינה לנו את האוברולים הכי יפים בעולם.
לכל מקום שהגענו לבושות באוברולים, שאלו את אמא ״איפה קנית את הבגדים האלה??״. וככה, אמא התחילה לתפור אוברולים והציעה אותם לחנויות. 

שנתיים לאחר מכן עברנו לגור בגבעתיים. אמא התחילה לעצב ולייצר מבחר הרבה יותר גדול של בגדים לילדים, בנים ובנות. ושנתיים אחרי שעברנו לגבעתיים, הגענו לגור במושב אומץ, קרוב למתפרה שהיתה שם ובזכות בעליה שהציעו להורים שלי לעבור לגור בכפר. כי לגדל ילדים במושב זה טוב יותר.

הימים עברו והיתה דרישה של האמהות שקנו בגדי לולי לילדים והילדות שלהן שיעשו גם להן בגדים כמו לילדים, והמפעל הביתי התרחב והתחיל לייצר גם בגדים גם לא.נשים גדולים.

בזמן שאנחנו (אחותי, אחי ואני) גדלנו, לאט לאט אמא הפסיקה לייצר בגדי ילדים ונשארה לעצב בגדים לא.נשים. ממידה 12 ועד מידה 18.

העסק הוא עסק משפחתי. המכירה הינה ישירות לא.נשים פרטיים ואין מכירה לחנויות ו/או בקונסיגנציה. חלק מהאופי של העסק הוא להכיר את האנשים וליצור קשר אישי.
העסק נוהל במשך שנים על ידי אלי ולולי, ההורים שלי, שהיו נוסעים ברחבי הארץ ומקיימים ימי מכירות שאליהן היו מוזמנות הלקוחות הנאמנות.

את המכירות היו מקיימים במקומות קבועים. היום המכירות מתקיימות אחת לעונה בירושלים, רמת אביב וקיבוץ שער העמקים. ניתן להירשם לקבלת הזמנות למכירות בלחיצה כאן
חנות הסטודיו פתוחה בתיאום טלפוני מראש וגם בימים אשר מפורסמים באתר האינטרנט שלנו ובפייסבוק ואינסטגרם.בדצמבר 2018 אמא החליטה לצאת לפנסיה. אני הייתי לקראת אמצע ההריון והחלטתי להמשיך במקומה את האימפריה שנבנתה בעמל רב במשך 30 השנים.

במרץ 2019 הצגתי במכירות את אסופת האביב הראשונה שעיצבתי. מתבססת על הגזרות שאמא הכינה והשתמשה בהן, עם שינויים קלים וטוויסט עיצובי שלי. בין הפריטים שניתן למצוא בקולקציה יש מכנסים יפים, גמישים (עם גומי במותניים) בכמה גזרות. מכנסיים מהסוג הקלאסי שלנו הנקרא ׳נור׳ כאשר שולי המכנסיים צרים בקרסול, בהשוואה לדגמים האחרים.

הבדים שאני משתמשת בהם הם לרוב בדים טבעיים כמו אריגי כותנה, ויסקוזה ופשתן איכותיים ויפיפיים. חלק מהאריגים בצבע אחיד, אחרים עם פסים, משובצים וכן מודפסים.
המכנסים, כמעט כולם, מקושטים בכיסים.
 
בחולצות גם יש שפע של גזרות. חולצות וגופיות עם אורכי שרוול שונים, תלוי בעונת השנה, לעיתים החולצות רחבות וקצרות ולעיתים ארוכות ומגיעות ומכסות מעבר לישבן ועד לירך, עם ובלי כיסים ותוספות.
חולצות מטריקו, 100% כותנה, במבחר רחב של צבעים, עליוניות עבות וחמות, טוניקות מבדי אריג וסריג.

הבגדים המעוצבים עם צבע ותשומת-לב, שמעלים חיוך על הפנים.
אנו מקפידים לשמור על איכות וסביבה.

אנו עובדים על מתפרות בישראל על מנת לספק עבודה למי שגר מסביבנו תוך שימת דגש לתנאי העבודה של מי שתופר עבורנו את הבגדים.
x

#{title}

#{text}

#{price}